Default Product

40.00150.00

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the standard dummy text. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ
Προσθήκη στη Λίστα ΕπιθυμιώνΠροσθήκη στην Σύγκριση
Category: Tags: ,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ullamcorper leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis and montes nascetur ridiculus mus. Vestibulum ultricies aliquam convallis. Maecenas tellus mi. Proin tincidunt, lectus volutpat mattis, ante metus lacinia tellus, vitae condimentum nulla enim bibendum nibh. Praesent turpis interdum nec venenatis id, pretium sit amet purus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ullamcorper leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis and montes nascetur ridiculus mus. Vestibulum ultricies aliquam convallis. Maecenas tellus mi. Proin tincidunt, lectus volutpat mattis, ante metus lacinia tellus, vitae condimentum nulla enim bibendum nibh. Praesent turpis interdum nec venenatis id, pretium sit amet purus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ullamcorper leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis and montes mus.

Χρώμα

Black

Size

S-1, M-1, L-1, XL

Material

Leather, Cotton, Silk

Style/Type

Sports, Formal

Lining

2.2-oz 100% polyester taffeta with a DWR finish